#iNcLuD3 t3aM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

#iNcLuD3 t3aM


 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» my brute hack
regulament Icon_minitimeDum Apr 11, 2010 10:52 pm Scris de r4nd1*

» intrare in clan
regulament Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 5:45 pm Scris de Vizitator

» intrare in clan
regulament Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 5:13 pm Scris de Vizitator

» intrare in clan
regulament Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 10:49 pm Scris de Vizitator

» intrare in clan
regulament Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 10:47 pm Scris de Vizitator

» intrare in clan
regulament Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 8:45 pm Scris de Vizitator

» intrare in clan
regulament Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 8:43 pm Scris de Vizitator

» Primim sau Nu primim?
regulament Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 12:31 pm Scris de Vizitator

» Prima Editie Cupa Dream TEam
regulament Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 8:41 pm Scris de Vizitator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

 

 regulament

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
r4nd1*
Admin
r4nd1*


Mesaje : 77
Data de înscriere : 21/12/2008

regulament Empty
MesajSubiect: regulament   regulament Icon_minitimeDum Dec 21, 2008 5:34 pm

Sistem de joc :
- Cupa este formata dintr-un numar standard de 10 echipe. Cupa se joaca in 2 etape:
- Echipele sunt impartite in 2 grupe a cate 5 echipe, si grupele fiind numerotate cu literele A, B
- Se joaca o singura harta de meci aleasa aleatoriu de catre admin, meci in care echipa castigatoare este cea care atinge prima un cumul de 16 runde
- Se face schimbare de echipa la 15 runde jucate
- Meciurile se vor juca pe urmatoarele harti : de_dust2, de_inferno, de_train.
- Organizatorii au dreptul sa faca ss in timpul meciului la fiecare jucator in parte ,ulterior caruia ii sunt predate pe mess
- Fiecare meci va fi monotorizat de catre 1 sau 2 organizatori
- Toate meciurile din cupa se vor juca pe serverul :89.42.116.86:27015
Cheats :
- In cazul folosirii de catre un jucator a vreunui cheat in timpul unui meci, atat el, cat si jucatorii care au participat la meciul respectiv vor pierde meciul prin FF
- In categoria generala de "cheats" intra si orice alt tip de exploit al engine-ului jocului Counter-Strike, no-smoke, no-flash, inclusiv Map-Swimming.
- Boost-ul prin textura este interzis si se pedepseste cu pierderea respectivului meci cu 30-0 (forfeit).
- Flash-bugul este interzis si se pedepseste cu pierderea rundei de catre echipa care l-a folosit. In cazul in care o echipa incalca de trei ori aceasta regula, pe parcursul unui meci, ea va pierde meciul cu 30-0.
- Uitarea peste sau prin textura este strict interzisa si se pedepseste cu pierderea rundei respective de catre echipa care a profitat de acest bug. In cazul in care o echipa incalca de doua ori aceasta regula, pe parcursul unui meci, ea va pierde meciul prin forfeit (30-0).
- Bugul (Hidden Bomb) de pe de_dust2 in x1, este strict interzis, el intrand in categoria exploituri ale engine-ului si se pedepseste cu pierderea rundei respective. In cazul in care o echipa incalca de trei ori aceasta regula, pe parcursul unui meci, ea va pierde meciul prin forfeit (30-0).

Sistem de punctare si de calificare :
- Victorie : 3 pct
- Egal : 1 pct
- Infrangere : 0 pct
- Echipele calificate sunt primele 2 din fiecare grupa cu cel mai mare punctaj.
- Dupa etapa grupelor incepe etapa semifinalelor ce contine meciuri de descalificare.

Nickurile/Tagurile si limbajul :
- Fiecare jucator este identificat printr-un nick purtat in timpul meciului
- Nickurile nu trebuie sa contina nume vulgare, rasiste sau extensii de orice gen.
- La orice meci din cadrul cupei, jucatorul trebuie sa se prezinte cu nickul inregistrat la inceputul sezonului, altfel clanul in cauza va pierde meciul prin FF.
- Extensii de orice gen specificand ca fiecare nick trebuie sa aiba tagul de clan
- In timpul meciului nu se foloseste un limbaj indecent si plin de jargoane, in caz contrar implicitul primeste avertizare ulterior caruia va fi descalificat din cupa.

Obligativitatea rezultatului :
- Odata meciul inceput, rezultatele sale conteaza, cu exceptia cazului in care supervizorul diviziei din care fac parte echipele, dupa consultarea cu reprezentantii celor doua echipe, decid ca acestea nu ar trebui sa conteze.


Ultima editare efectuata de catre r4nd1* in Joi Ian 15, 2009 4:18 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://dreamteam.wowrpg.org
profethu




Mesaje : 5
Data de înscriere : 15/01/2009

regulament Empty
MesajSubiect: re   regulament Icon_minitimeJoi Ian 15, 2009 4:10 pm

- In timpul meciului nu se foloseste un limbaj decent si lipsit de jargoane, in caz contrar implicitul primeste avertizare ulterior caruia va fi descalificat din cupa....nu stiu dak ti dai seama de semnificatie frazei ... dar iti garantez k ar fi trebuit sa zici k in meci se foloseste un limbaj (.etc.) ... corecteaza Neutral
Sus In jos
r4nd1*
Admin
r4nd1*


Mesaje : 77
Data de înscriere : 21/12/2008

regulament Empty
MesajSubiect: lol frate...   regulament Icon_minitimeJoi Ian 15, 2009 4:16 pm

man nu is chiar de 5 ani sa nu stiu ce inseamna ...dar am gresit o sa corectez ...ms ca m.ai avertizat dar nu mi'am dat seama..scz ..din graba:) Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Sus In jos
http://dreamteam.wowrpg.org
Continut sponsorizat





regulament Empty
MesajSubiect: Re: regulament   regulament Icon_minitime

Sus In jos
 
regulament
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
#iNcLuD3 t3aM :: cupa dream team-
Mergi direct la: