#iNcLuD3 t3aM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

#iNcLuD3 t3aM


 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» my brute hack
cerere de a intra in clan Icon_minitimeDum Apr 11, 2010 10:52 pm Scris de r4nd1*

» intrare in clan
cerere de a intra in clan Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 5:45 pm Scris de Vizitator

» intrare in clan
cerere de a intra in clan Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 5:13 pm Scris de Vizitator

» intrare in clan
cerere de a intra in clan Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 10:49 pm Scris de Vizitator

» intrare in clan
cerere de a intra in clan Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 10:47 pm Scris de Vizitator

» intrare in clan
cerere de a intra in clan Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 8:45 pm Scris de Vizitator

» intrare in clan
cerere de a intra in clan Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 8:43 pm Scris de Vizitator

» Primim sau Nu primim?
cerere de a intra in clan Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 12:31 pm Scris de Vizitator

» Prima Editie Cupa Dream TEam
cerere de a intra in clan Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 8:41 pm Scris de Vizitator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

 

 cerere de a intra in clan

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
TuxSurfer




Mesaje : 1
Data de înscriere : 14/01/2009

cerere de a intra in clan Empty
MesajSubiect: cerere de a intra in clan   cerere de a intra in clan Icon_minitimeMier Ian 14, 2009 9:25 pm

doresc si eu sa intru in clanul steam off doar /sxe cs 1.6 experientza buna..... clanuri vizitate doar 2 RbK LoTo&* spe sa ma acceptatzi
Sus In jos
deLL




Mesaje : 1
Data de înscriere : 13/01/2009

cerere de a intra in clan Empty
MesajSubiect: se accepta...   cerere de a intra in clan Icon_minitimeJoi Ian 15, 2009 9:11 am

baga tagu de clan si sa fii on pe sv ca sa te vedem...bft
Sus In jos
PeNNy




Mesaje : 1
Data de înscriere : 15/01/2009

cerere de a intra in clan Empty
MesajSubiect: Doresc sa intru in CLAN..   cerere de a intra in clan Icon_minitimeJoi Ian 15, 2009 4:42 pm

Vreau si eu sa intru in CL...Steam ON experientza in CS 7-8 ani...Very Happy...ast un raspuns..Razz
Sus In jos
r4nd1*
Admin
r4nd1*


Mesaje : 77
Data de înscriere : 21/12/2008

cerere de a intra in clan Empty
MesajSubiect: lol........   cerere de a intra in clan Icon_minitimeJoi Ian 15, 2009 4:45 pm

stii cei ciudat u joci cs de 8 ani
si yo de 11 luni app si u intri la mn in clan in loc sa intru io la tn
Smile)Smile) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing dar ejti bn venit
Sus In jos
http://dreamteam.wowrpg.org
victor1k




Mesaje : 1
Data de înscriere : 16/01/2009

cerere de a intra in clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de a intra in clan   cerere de a intra in clan Icon_minitimeVin Ian 16, 2009 5:07 pm

ba intru si eu in clan
steam on
skilled
expierenta 3 ani
am jucat si vs TeG...de curand..va dau si demo Wink)
Sus In jos
r4nd1*
Admin
r4nd1*


Mesaje : 77
Data de înscriere : 21/12/2008

cerere de a intra in clan Empty
MesajSubiect: nu se acccepta   cerere de a intra in clan Icon_minitimeVin Ian 16, 2009 5:42 pm

victore nu se accepta ca ejti din p.n. si mai ejti si din hogas:::SmileSmileSmile
Sus In jos
http://dreamteam.wowrpg.org
Continut sponsorizat





cerere de a intra in clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de a intra in clan   cerere de a intra in clan Icon_minitime

Sus In jos
 
cerere de a intra in clan
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere de a intra in clanul .#INcLuD3
» CeReRe aDmIn
» cerere admin
» intrare in clan
» Cerere intrare Steel

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
#iNcLuD3 t3aM :: cerere intrare in clan-
Mergi direct la: